Přidejte se k nám

Chcete snížit přeplatek na hypotečním úvěru?

Přeplatek na hypotečním úvěru je většinou v řádu statisíců. Společně zefektivníme Vaše finance a přeplatek Vám snížím na minimum. Ušetříte, a ještě si zkrátíte hypotéku v průměru o 10 let.

Pro Vaši představu – na hypotéce ve výši 4 000 000 Kč, kde je rozdíl na úrokové sazbě 0,3 % p. a., je výše přeplatku 216 000 Kč.

Pro ty, kterým končí fixace

3 roky dopředu můžete refinancovat dokonce bez sankce ze strany banky

 

Snížení přeplatku na úvěru

smyslem je ušetřit statisíce a ještě si zkrátit hypotéku o řadu let

 

Nové fixační období

Pro ty, kterým končí fixace

Pokud jste si vzali v minulosti úvěr a nyní máte pocit, že by to mohlo být levnější, stávající úvěr můžete refinancovat. V dnešní době lze refinancovat hypotéku až 3 roky dopředu za aktuální úrokovou sazbu. To znamená, že si dnes můžete sjednat podmínky pro nový fix na další 3 roky, na které se naváže po skončení současné fixace. Banka Vám automaticky nabízí novou úrokovou sazbu na další období ve 3měsíční lhůtě před uplynutím fixace.

Velký problém ale nastává, jestliže Vám končí fixace a úrokové sazby jsou na vysoké úrovni. To je častý případ poslední doby. Lidé, kteří si brali hypoteční úvěr v roce 2017 se blíží konci fixace. Při založení byla úroková sazby 1,79 % p. a., dnes je ovšem okolo 6 % p. a.

Standardně pro klienty zajišťuji refinancování za co nejnižší sazby na trhu, kdy oslovíme všechny banky včetně Vaší stávající. Vše společně probereme a připravíme, ať už končí fixace za 3 měsíce nebo za 2 roky, svým klientům však doporučuji tuto otázku řešit vždy v předstihu. Spočítám Vám, kolik tím ušetříte a jak si snížíte splátku, zkrátíte dobu splácení nebo oboje současně. Hlavní myšlenkou je snížit přeplatek na hypotečním úvěru na maximum, tedy najít to nejlepší řešení právě pro Vás.

Nový hypoteční úvěr

Snížení přeplatku na hypotečním úvěru

Uvažujete o hypotečním úvěru pro financování Vaší nemovitosti? Přeplatek na hypotečním úvěru by pro Vás měl být jeden z nejdůležitějších parametrů úvěru při výběru banky, může se jednat o přeplácení statisíců při výběru nesprávné banky. Pro klienty hledám nejlepší variantu, jak snížit přeplatek a zkrátit dobu hypotečního úvěru.

Nabídky každé jedné banky se mohou lišit a není snadně se ve všech možnostech vyznat, protože často je třeba číst mezi řádky. Co na první pohled vypadá jako správná volba, nemusí být ideální možností právě pro Vás.

Smyslem je ušetřit maximum finančních prostředků

Ilustrace siluety města Pardubice