Zajišťuji financování na míru v těchto developerských projektech

Svým klientům zajišťuji financování bydlení již 5 let

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

A mnoho dalších nemovitostí…

Tuším, proč si mě klienti vybírají,

ale radši jsem se jich zeptal

S jednáním a přístupem pana Kováře maximální spokojenost. Vše jasně vysvětlí, vybere "produkt na míru", připraví veškeré podklady, vše spolehlivě zařídí, vyřídí a ještě k tomu rychle. Pana Kováře doporučuji všem, kteří nechtějí být zahrnuti nepřehlednými informacemi a podepsat něco, čemu nerozumíte 🙂

Ing. Eva AdamcováVývojový pracovník

Profesionál na správném místě! Nikdy jsem nezažil tak skvělý přístup v oblasti financí. Velká spokojenost! Jirka mi ušetřil spoustu peněz, vše vysvětlil, zodpovědně a spolehlivě zařídil! Příjemný přístup na denním pořádku!
Ještě jednou moc děkuji a určitě doporučuji! Pokud budu cokoliv řešit v tomto oboru, tak jedině s tebou!

Petr TichýRealitní makléř

S panem Kovářem jsem byla velice spokojená! Je to muž na správném místě. Jeho přístup je profesionální a vstřícný. Snaží se Vám ušetřit jak čas, tak i peníze. Doporučuji všem!

Michaela HalováVoják z povolání

Pana Kováře vřele doporučuji! Je to profesionál, ví co dělá. Je hodně aktivní co se týče hypotéky, komunikuje na jedničku! Pana Kováře velmi rádi doporučujeme dál.

SchejbaloviMateřská + živnostník

Rychle, bez problému a ještě jsem dostal lepší úrok než ve své bance. Děkuji.

Ivo KrejčíkManažer

Naprosta spokojenost prijemny pristup a ochota. Vse zaridili k me maximalni spokojenosti a to hlavne rychle a vyhodne

Martin Mohauptpracovník v autoprůmyslu

Maximální spokojenost - na finanční poradenství jsem opatrný, ale tady vše vysvětleno, doloženo. Žádné nereálné řeči a nesmysli. Doporučuji

Radek MatoušekOSVČ

Na pana Kováře samá chvála, vše rychle a bez problému vyřízeno, co řekl to platilo.

Václav StarobaMajitel společnosti

Absolutní spokojenost! Rád využívám služeb pana Kováře ve všech finančních oblastech. Profesionální servis, vybere produkt přesně pro potřeby klienta v minimálním možném čase. Doporučuji na 100%!

Ing. Tomáš AdamecŘeditel společnosti

Pan Kovář je ukázkou profesionála s perfektním osobním přístupem. Od začátku do konce se pro nás snažil vždy najít to nejlepší řešení, všechny naše požadavky splnil do posledního detailu a jakýkoli náš dotaz podrobně zodpověděl. Prostě ukázkový přístup. Moc děkujeme!

V. SchmiedZaměstnanec v autoprůmyslu

Za nás s panem Kovářem jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy na telefonu, ochotný řešit jakoukoli naši otázku v co nejkratším čase a hlavně jeho spolupráce nekončí podpisem smlouvy a nazdar. Troufnu si říct, že toto je ten správný směr finančního poradenství. Pokud budeme zase něco řešit, určitě s ním.

Š. NovotnáPracovník ve výrobě

S panem Kovářem jsem řešil hypoteční úvěr na koupi bytu. S jeho přístupem a řešením jsem byl spokojen. Pomohl mi vybrat nejvhodnější hypoteční úvěr přesně podle mých představ. Spolupráci mohu doporučit, nabídne Vám více možností a společně můžete vybrat tu pro Vás nejlepší. Velmi rychlá komunikace a zpracování.

R. DvořákGrafik

Na základě 20 hodnocení

Na základě 9 lidí

Na základě 24 recenzí

Ilustrace siluety města Pardubice