Zajišťuji financování na míru v těchto developerských projektech

Svým klientům zajišťuji financování bydlení již 5 let

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

FINANCOVÁNO

A mnoho dalších nemovitostí…

Tuším, proč si mě klienti vybírají,

ale radši jsem se jich zeptal

S jednáním a přístupem pana Kováře maximální spokojenost. Vše jasně vysvětlí, vybere "produkt na míru", připraví veškeré podklady, vše spolehlivě zařídí, vyřídí a ještě k tomu rychle. Pana Kováře doporučuji všem, kteří nechtějí být zahrnuti nepřehlednými informacemi a podepsat něco, čemu nerozumíte 🙂

Ing. Eva AdamcováVývojový pracovník

Profesionál na správném místě! Nikdy jsem nezažil tak skvělý přístup v oblasti financí. Velká spokojenost! Jirka mi ušetřil spoustu peněz, vše vysvětlil, zodpovědně a spolehlivě zařídil! Příjemný přístup na denním pořádku!
Ještě jednou moc děkuji a určitě doporučuji! Pokud budu cokoliv řešit v tomto oboru, tak jedině s tebou!

Petr TichýRealitní makléř

S panem Kovářem jsem byla velice spokojená! Je to muž na správném místě. Jeho přístup je profesionální a vstřícný. Snaží se Vám ušetřit jak čas, tak i peníze. Doporučuji všem!

Michaela HalováVoják z povolání

Na doporučení od známé jsem oslovila pana Kováře ohledně hypotéky. Vše nám ochotně vysvětlil a zařídil. Pan Kovář se mnou jednal velmi hezky, lidsky a komunikace byla na profesionální úrovni.

Jana TranPodnikatelka

U pana Kováře zařizuji hypoteční úvěr na můj první byt. Vše mi podrobně vysvětlil, ukázal srovnání různých zprostředkovatelů úvěru a společně jsme vybrali pro mne nejvýhodnějšího. Jednání s bankou si vzal osobně na starosti a pouze mne informoval o postupu žádosti. Pana Kováře mohu vřele doporučit.

MUDr. František HaltufDoktor

Naprosta spokojenost prijemny pristup a ochota. Vse zaridili k me maximalni spokojenosti a to hlavne rychle a vyhodne

Martin Mohauptpracovník v autoprůmyslu

Maximální spokojenost - na finanční poradenství jsem opatrný, ale tady vše vysvětleno, doloženo. Žádné nereálné řeči a nesmysli. Doporučuji

Radek MatoušekOSVČ

Pana Kováře mohu vřele doporučit. Vše s námi prodiskutoval, trpělivě zodpovídal dotazy, do ničeho nás netlačil. Připravil nám několik variant úvěru. V bance pak zařídil vše co mohl. Vždy byl ochotný a dobře naladěný. Prostě profík

Mirek PešekProgramátor

Na panu Kováři oceňuji nejen jeho profesionalitu, ale také ochotu, vstřícnost, trpělivost a milé jednání. Je to odborník, kterému jde o spokojenost klienta, k ničemu Vás nenutí. Rozhodně doporučuji.

R. LachmanováUčitelka

S panem Kovářem jsem nadmíru spokojena. Děkuji mu za jeho velice milý, rychlý a profesionální přístup. Vždy mi je k dispozici a pomůže mi v mém uspěchaném režimu denního koloběhu.

Martina RozinkováUčitelka

Pana Kováře mohu jen vřele doporučit. Velice erudovaný co se týče všech hypotečních produktů, veškeré informace předal zcela srozumitelně, vše do detailu vysvětlil, abychom mohli veškeré produkty na trhu porovnat a vybrat ten pro nás nejvhodnější. Jeho přístup je opravdu velice profesionální, komunikace skvělá. Ještě jednou bych mu rád tímto poděkoval.

Milda JelínekPrávník

Naprostá spokojenost. Vstřícný a profesionální přístup. Hodně mi pomohl, vše vyřídil za mě, nikam jsem nemusela, o vše se postaral. Vřele doporučuji, jsem mu hodně vděčná!!

Nikol FrőhlichováLékárnice

Pan Kovář mě velice mile překvapil svou vědomostí o všech produktech, která mne zajímaly. Dovedl mi i poradit s investičním plánem a jeho rady mne dovedly k úvahám nad šikovnějším rozložením investičního portfolia. Skvěle mi tedy poradil nad rámec toho, co jsem ze začátku potřebovala a to považuji za profesionální přístup, kterého si velmi cením.

Zdenka BoledovičováPrávnička

Na základě 20 hodnocení

Na základě 9 lidí

Na základě 24 recenzí

Ilustrace siluety města Pardubice