Finance, co mají cenu

Staň se finančním poradcem  21. století

Stalo se Vám, že Vás oslovil někdo z financí a nabízel Vám vysoký příjem?

Tahle situace se mi stala několikrát. Byl jsem jako 99 % lidí a odmítl jsem ji, jelikož jsem měl na finanční poradenství negativní názor. Ten jsem změnil. Finanční poradenství se může dělat dobře, kvalitně a hlavně pečlivě – je to vždy o lidech. Máte chuť se posunout v práci ale nedaří se Vám? Zlepšujete se ve své práci, ale příjmy se nenavyšují? Máme pro Vás řešení. Staňte se členy mého týmu a nenechte si ujít příležitost.

V dnešní době není finanční obor o smlouvách a zavolání klientovi. Klient si zaslouží tu nejlepší péči, až potom následuje odměna.
Zajišťuji klientům maximální péči a vždy zpětnou vazbu a k tomu využívám moderní nástroje. Poradce, který se chce dostat na vrchol, se neobejde bez marketingu a pomoci týmové produkce. Spolupracuji s realitní kanceláří, protože reality byly vždy úzce provázané s financemi. Zaměřuji se na kvalitu prezentace, zkušenost svých poradců, ale také na budování osobní značky každého poradce. Není důležitá kvantita, ale hlavně kvalita.

Důležitá je kvalita ne kvantita

Proč se přidat ?

Že nemáte žádné zkušenosti s finančním poradenstvím? Nevadí, bezpečně a odborně Vás provedeme oborem financí, a Vy tak získáte potřebné znalosti a zkušenosti. Předáme Vám naše léty budované know-how v perspektivním oboru a nastartujeme Vaši kariéru. Odlišujeme se od 90 % poradců, kdy propojujeme realitní a finanční obor.

Budování vlastní značky

Vlastní webové stránky

Webové stránky jsou vizitkou podnikatele. Klient vidí práci poradce, jeho reference, popřípadě články, a má možnost poradce rovnou oslovit. Se stránkami je důležité neustále pracovat, není to pouze o jejich vytvoření. Stránky se aktualizují, zaměřujeme se na chování klienta při jejich prohlížení – například čas strávený na jednotlivých záložkách a mnoho dalších prvků.

Moderní nástroje marketingu

Profily na sociálních sítích

Na sociálních sítích máme možnost ukázat nejen svou práci, ale předat i své myšlenky, poznatky a zkušenosti. Sítě využíváme pro přesně cílenou reklamu, která je pro nás snadno měřitelná. Společně nastavíme příspěvkové plány, které pomáhají v udržení aktivit.

 

Týmová spolupráce s jasným cílem

Marketing

Marketing dává dohromady všechny aktivity, na kterých pracujeme. Je důležité založit si profil na sociálních sítích a nechat postavit webové stránky, ale bez další práce s nimi se jedná o zbytečně vynaložený čas a peníze. V HomeCity řešíme on-line i off-line aktivity, které pomáhají každému poradci, aby byl vidět.

Spolupráce je základ úspěchu

Koho hledáme?

Hledáme lidi, kteří se chtějí v životě posunout dál, být nezávislí. Jsme připraveni na rozšíření našeho kolektivu a máme ambiciózní cíle. Hledáme spolehlivého partnera, tak se Vámi rád setkáme. Nepřijímáme každého, jelikož si chceme udržet kvalitu, která je hlavním stavebním kamenem úspěchu. Pojďme se společně setkat a říct si své představy.

Pokud Vás zajímají další podrobnosti, rovnou mi zavolejte

Zavolejte mi