Finance, co mají cenu

Staň se finančním poradcem  21. století

Jste finanční poradce a máte chuť se posunout na vyšší úroveň? Zlepšujete se ve své práci, ale příjmy se nenavyšují? Máme pro Vás řešení. Staňte se členem mého týmu a nenech si ujít příležitost. V dnešní době není finanční obor pouze o smlouvách a zavolání klientovi, jak tomu mohlo být v minulosti v některých případech. Klient si zaslouží tu nejlepší péči, až potom následuje odměna.

Zajišťuji klientům maximální péči a vždy zpětnou vazbu a k tomu využívám moderní nástroje. Poradce, který se chce dostat na vrchol, se neobejde bez marketingu a pomoci týmové produkce. Spolupracuji s realitní kanceláří, protože reality byly vždy úzce provázané s financemi. Zaměřuji se na kvalitu prezentace, zkušenost svých poradců, ale také na budování osobní značky každého poradce. Není důležitá kvantita, ale hlavně kvalita.

Budování vlastní značky

Vlastní webové stránky

Webové stránky jsou vizitkou podnikatele. Klient vidí práci poradce, jeho reference, popřípadě články, a má možnost poradce rovnou oslovit. Se stránkami je důležité neustále pracovat, není to pouze o jejich vytvoření. Stránky se aktualizují, zaměřujeme se na chování klienta při jejich prohlížení – například čas strávený na jednotlivých záložkách a mnoho dalších prvků.

Moderní nástroje marketingu

Profily na sociálních sítích

Na sociálních sítích máme možnost ukázat nejen svou práci, ale předat i své myšlenky, poznatky a zkušenosti Sítě využíváme pro přesně cílenou reklamu, která je pro nás snadno měřitelná. Společně nastavíme příspěvkové plány, které pomáhají v udržení aktivit.

Týmová spolupráce s jasným cílem

Marketing

Marketing dává dohromady všechny aktivity, na kterých pracujeme. Je důležité založit si profil na sociálních sítích a nechat postavit webové stránky, ale bez další práce s nimi se jedná o zbytečně vynaložený čas a peníze. V HomeCity řešíme on-line i off-line aktivity, které pomáhají každému poradci, aby byl vidět.

Důležitá je kvalita ne kvantita

Bohaté zkušenosti

Předáme ti naše léty budované know-how v perspektivním oboru a nastartujeme tvoji kariéru. Odlišujeme se od 90% poradců, že propojujeme realitní a finanční obor.

Spolupráce je základ úspěchu

Koho hledáme?

Hledáme zkušené finanční poradce, kteří se chtějí stále zlepšovat a svým klientům nabízet jedny z nejlepších prezentací na trhu. Jsme připraveni na rozšíření našeho kolektivu a máme ambiciózní cíle. Pokud jste zkušený poradce, který se chce dále rozvíjet a hledá spolehlivého partnera, tak se s Vámi rádi setkáme. Nepřijímáme každého, jelikož si chceme udržet kvalitu, která je hlavním stavebním kamenem úspěchu. Není podstatné, zda jste poradce „sólista“ nebo vedoucí týmu. Pojďme se setkat a říct si své představy.

Pokud Vás zajímají další podrobnosti, rovnou mi zavolejte

Zavolejte mi